Trampoliny Jumpking są tą najlepszą inwestycją dla każdej rodziny. Którą wybrać?

Trampoliny Jumpking są tą najlepszą inwestycją dla każdej rodziny. Którą wybrać?

Trampolina... Nowy trend masowo przenikający do naszych ogrodów. Skakanie na trampolinie to już nie tylko zabawa dla dzieci, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Obecnie nawet dorośli zaczęli dostrzegać zalety tego doskonałego urządzenia do ćwiczeń, które może pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Oprócz tego, że skakaniem na trampolinie wyrabiamy sobie kondycję i zrzucamy zbędne kilogramy, poprawia się dzięki niemu również nasza równowaga i koordynacja, dotlenia się mózg oraz pozbywamy się w ten sposób stresu. W końcu kto nie chciałby być fit?

Dlaczego wybrać właśnie trampolinę Jumpking?

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wysokiej jakości trampolin marki Jumpking, która to marka pokrywa aż 60 % światowej produkcji tego sprzętu. Trampoliny Jumpking różnią się od swojej konkurencji przede wszystkim stabilnością, wytrzymałością i znoszeniem większych obciążeń. Charakterystyczne  są dla nich wysokiej jakości materiały połączone z nowoczesnymi technologiami, przy czym oczywista jest również ich przedłużona żywotność.

Najbardziej charakterystyczne dla trampolín Jumpking są:

  • rama z ocynkowanej stali galwanizowanej na stabilnych nogach w kształcie litery W (w niektórych modelach również z przedłużoną pięcioletnią gwarancja),
  • sprężyny  Eurospring™ o dużej wytrzymałości z ocynkowanej stali,
  • powierzchnia odbijająca wykonana z bardzo odpornego na obciążenia polypropylen-permatronu,
  • zabezpieczenia w pełni zintegrowane z ramą,
  • wejście i wyjście w sieci podwójnie zabezpieczone zamkiem i haczykami,
  • obszycie ochronne ramy,
  • oraz wiele elementów dodatkowych, w tym także możliwość dokupienia części zamiennych, czy zestawu mocującego.

Skakanie na trampolinach Jumpking jest maksymalnie bezpieczne, co jest gwarantowane uznawanymi, międzynarodowymi certyfikatami TÜV i GS (odpowiada certyfikacji EN 1176). W przypadku trampolin chodzi o inwestycję rodzinną, która będzie Państwu służyć przez lata, a co najważniejsze wszystkie modele są dostępne w bardzo przystępnych cenach.


Ponieważ na rynku jest wiele dostępnych modeli trampolin, postanowiliśmy, że pomożemy Państwu z wyborem. Poniżej znajdziecie Państwo informacje o poszczególnych seriach, co powinno ułatwić zorientowanie się, która z trampolin jest tą idealną do Państwa ogrodu.

Trampoliny Jumpking oferujemy Państwu w czterech seriach: JumpPOD ECONOMY, CLASSIC, DeLUXE, a także, jako jedyni, mamy w swojej ofercie specjalne trampoliny OWALNE. Modele serii: Classic, DeLuxe i Oval są atestowane do wykorzystania komercyjnego, dlatego polecamy je nie tylko do prywatnych ogródków, ale przede wszystkim dla pensjonatów, obiektów sportowych itp.

Trampoliny Jumpking JumpPODTM Economy – podstawowe

Trampoliny Jumpking JumpPODTM Economy, jak podpowiada ich nazwa są podstawowym typem trampolin Jumpking – gdzie główny nacisk jest położony na cenę. Oczywiście nie oznacza to, że niższa cena została uzyskana kosztem jakości czy bezpieczeństwa. W przypadku trampolin Economy jedynie limit wagowy użytkownika został lekko obniżony – w modelach o średnicy 3 m jest to max. 90 kg, a średnicy 3,7 m - 105 kg. Co z dalszymi parametrami? Poniżej podane są dla trampolin o średnicach 3 lub 3,7 m:

Trampoliny Jumpking JumpPODTM Classic – najlepiej sprzedające się

Trampoliny serii Classic są bardzo popularne, co potwierdzają statystyki sprzedaży. Chodzi o najlepiej sprzedające się trampoliny, a to ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości i ceny. Do podstawowego wyposażenia tych trampolin należy drabinka i siatka na buty. W modelu Classic możecie Państwo wybrać z różnych wielkości:

Trampoliny Jumpking JumpPODTM DeLUXE – jeszcze wyższe skoki

Seria DeLuxe jest wersją ulepszoną i dzięki temu umożliwia jeszcze wyższe skoki. Co prawda, jeżeli chodzi o średnicę, kupicie Państwo u nas podobne trampoliny, jednak trampoliny serii DeLuxe różnią się od serii Economy i Classic wyższą nośnością i maksymalną wagą użytkownika. Oznacza to, że może na nich jednocześnie skakać więcej osób (aż do wagi całkowitej 300 kg w przypadku największego modelu), przy maksymalnej wadze pojedynczego użytkownika aż 159 kg – w przypadku największej trampoliny. Można je poznać na pierwszy rzut oka, a to dzięki niebieskiemu materiałowi okrywającemu ramę. Z dodatkowego wyposażenia wraz z trampoliną sprzedawane są drabinka oraz siatka na buty. Do dyspozycji mają Państwo dwie różne wielkości – tym razem mają one średnicę 3,7 i 4,2 m:

Trampoliny Jumpking JumpPODTM Oval – profesjonalne

Mniej typowa w swym kształcie seria OVAL stanowi rewolucję w technologii trampolin. Trampoliny z tej serii charakteryzują się tym, że dzięki owalnemu kształtowi oferują do skakania 3 strefy. W zestawie z tą jedyną w swoim rodzaju trampoliną znajdziecie Państwo oczywiście także drabinkę i praktyczną siatkę na buty. Odnośnie rozmiaru trampolin serii OVAL możecie Państwo wybrać spośród trzech rożnych wielkości:

Oprócz wymienionych powyżej trampolin w ramach poszczególnych serii oferujemy w naszym sklepie internetowym także trampoliny dziecięce Jumpking Bazzongi, które dzięki swej wielkości i wykonaniu mogą być również użytkowane w pomieszczeniach zamkniętych, dzięki temu można je wstawić np. do pokoju dziecięcego.

Jeżeli nie będziecie Państwo pewni, którą trampolinę wybrać, skontaktujcie się z nami. Z radością Państwu poradzimy i pomożemy z wyborem trampoliny, która spełni Państwa oczekiwania.

2018 Copyright , UNSO Urszula Naworol, ul. Literacka 25/2, 01-864 Warszawa / Powered by Web Revolution